2016 Kabarık Gelinlik Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

2016 Kabarık Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün günlerini zaman kaybetmeden belirleyen gelin adayları, düğün öncesi aradıkları gelinliği bir an önce bulmak için gelinlik arayışlarına girmişler iken kreasyonu onları bu arayıştan kurtaracağa benziyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu senede gelin adayların beğenisini kazanan kabarık gelinlik modelleri taşlı, straplez ve incili modelleri ile gelinlik mağazalarında vitrinleri süslüyor.

Kilolu gelin adayları tarafından da sıklıkla tercih edilen bu gelinlikler kabarık eteği sayesinde fazla kiloların gizlenmesine yardımcı oluyor. Eğer sizde düğüne aylar kala diyete başlamış ve hala istediğiniz kiloya gelememiş iseniz zayıf gösteren tam size göre diyebiliriz. 2016 yılında trend olacak kabarık gelinlik modelleri hakkında sizlere bilgi verecek olduğumuzda ise straplez kabarık gelinlik modellerinin tercih edileceğini söyleyebiliriz. Parlak taşlar ile süslenmiş olan gelinliğin straplez kısmı düğün gününüzde size ayrı bir ışıltı katacağı gibi bütün gözlerinde üzerinizde olmasını sağlayacak. Tarlatanlı ve tarlatansız olarak tercih edebileceğiniz kabarık gelinlik modelinizi düğün günü rahat edebilmeniz için tarlatanlı olarak tercih etmenizde fayda var.

konusuna geldiğimizde ise kabarık gelinliklerin kullanılan malzemenin kalitesine ve gelinlikte bulunan detaylara fiyatının değiştiğini söyleyebiliriz. Fakat moda evlerinde ortalama fiyatların 1200 lira ile 4000 lira arasında değiştiğini söylebiliriz.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın