Çocuk Gelinlik Modelleri 2016 Ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Ve Fiyatları

Düğünlerin olmazsa olmazları arasında olan küçük kız çocuklarımız onlar için üretilen prototip çocuk gelinlik modelleri ile ayrı bir sevimlilik kazanıyorlar ve düğün günü etrafta koşuşturan küçük meleklere dönüşüyorlar. Sizlere bu yazımızda düğün günleri küçük kızlarınıza giydirebileceğiniz çocuk gelinlik modelleri 2016 kreasyonu ve çocuk gelinlik fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Anneler küçük kız çocukları için seçtikleri çocuk gelinliklerini daha çok kabarık ve prenses modellerden seçmektedirler. Bu küçük gelinlikleri beline bağladıkları kırmızı ya da pudra pembesi fiyonk ile arkası ya da beli fiyonklu hale getirmektedirler. Çocuk gelinlik modelleri 1 yaşına kadar olan bebekler için bebek gelinlik modelleri olarak geçerken bebeğin 12 aylık gelişim evresinde çocuk gelinliklerine göre daha küçük üretilen kreasyonlarına göz atabilirsiniz. Çocuk gelinlik modelleri ise 1 yaşından 12 yaşa kadar modeller halinde satılmaktadır. Fakat 9 ve 10 yaş için çocuk gelinlikleri mağazalarda daha fazladır. Yine 5,6,7, ve 8 yaş içinde çocuk gelinlik modellerinden rahatlıkla mağazalarda bulabilirsiniz. Renk olarak baktığımızda ise beyaz, kırık beyaz ve pembe tonlarda tercih edilen çocuk gelinlikleri bir çok  çocuk giyim mağazasında bulunabilmektedir. Almanya ve yurtdışında yaşayıpta çocuk gelinlik modellerini online almak isteyen anneler Lc Waikiki ve Tozlu giyim gibi markaların alışveriş sitelerini inceleyebilirler.

Çocuk gelinlik modelleri ve fiyatları konusunda sizleri bilgilendirecek olduğumuzda ise öncelikle bebek gelinliklerinden bahsetmek istiyoruz. Bebek gelinlik modelleri ve fiyatları 20 lira ile 100 lira arasında değişirken çocuk gelinlikleri 2016 fiyatları 50 liradan başladığını söyleyebilirsiniz. Lükse düşkün ve marka bir çocuk gelinlik modeli almayı tercih ederseniz fiyatın maksimuma kadar çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Çocuk Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın