Eminevim Sistemiyle Nasıl Ev Sahibi Olunur?


Sponsorlu Bağlantılar

sistemi ile ilgili olarak, günümüzde pek çok farklı çalışma hizmeti var ve ülkemizde de bir ilki gerçekleştirerek çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Faiz ödemeden, bütçenize göre ev sahibi olmak istiyor iseniz, dilediğiniz yerden istediğiniz gayrimenkulü alabilmeniz için bir destek yaratılıyor. Eminevim sistemi, genel itibari ile bir elbirliği sistemidir ve çalışmalarını daha çok yüzeysel olarak sunmaktadır.

Eminevim Sistemiyle Nasıl Ev Sahibi Olabilirsiniz?

Bu sistem ile ilgili olarak, öncelikle ev almak isteyen kişi ne kadar tutarında bir ev alacağını düşünmelidir öncelikle. (Örneğin 85.000 TL)

Ardından kaç aylık bir taksit ile bu evin kredisini ödeyeceğini belirlemektedir ve taksit sayısı, o gurupta kaç kişi olduğunu gösterecektir. Her ay, guruptaki kişilerin ödediği taksitler, bir ev parası eder ve bu sayede ev kredisi konusunda hizmetler de düzenli olarak karşımıza çıkar.

Her ay havuzda toplanan bir ödeme seçeneği ile yaratılan ev paraları ile, sıradan gidilerek o kişi bir ev sahibi olur ve ardından çalışmalara devam ederek kendini de bu konuda öncelikli olarak sunum yapar. Halk arasında yapılan bir altın gününe benzeyen bir eminevim sistemiyle nasıl ev sahibi olacağınızı anlayabilirsiniz.

Avantajlarından Bir Örnek;

Taksitlerin faizsiz olması bir avantajdır ve bu sistem ile faiz ödemeden ilk dönemlerde ev sahibi olma şansı yaratır. Bu ve bunun gibi hizmetler ile ilgili olarak ortaya çıkacak olan çalışmalar, sizlere daha rahat bir ödeme imkanı yaratacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


Kategori: Finans

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Şükrü dedi ki:

  100.000 tl 80ay vadeli hakkimizi devir etmek istiyoruz

 2. Zeynep Şentürk dedi ki:

  selamlar,
  ben ferdi olarak ev almak istesem nasıl yardımcı oluyorsunuz? İlla ki grup kurmam mı gerekiyor?
  Bu durumda ödeme planı nasıl olur? cevabınızı bekliyor olacağım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

 3. Zeynep Şentürk dedi ki:

  Selamlar,
  Şöyle de olabilir sizin oluşturduğunuz bir gruba katılabilirim. Bu durumda ödeme nasıl oluyor ödeme planı hakkında bilgi verebiliyor musunuz? mailime yollarsanız daha net kararlar almama yardımcı olursunuz.
  Örneğin: 2+1 veya 3+1 Bulgurlu civarında bir ev almak istesem nasıl alırım yardımcı olur musunuz?

 4. Yusuf dedi ki:

  Azerbaycan’dan da katıla bilirmiyim katıla bilirsen ne yapmam gerekir

 5. Yusuf dedi ki:

  Azerbaycan dan da Eminevim göre bilirmiyim. eğer mümkünse ne yapmam gerek

 6. Yonca dedi ki:

  Nasil yapilmasini bilmiyorum bilgilendirirmisinz

Yorum Yazın