Evde Buzdolabı Süsü Yaparak Nasıl Para Kazanılır?


Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde hayat şartları her geçen gün zorlaşmakta ve insanlar maaşları yetmediğinden dolayı geçimlerini sağlayabilmek için ek iş arayışlarına girmektedirler. Bu yazımızda sizleri bu arayıştan kurtaracak aynı zamanda da biraz para kazanarak aylık bütçenize katkı sağlayacak olan buzdolabı süs yaparak nasıl para kazanılacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Buzdolabı süsü yapımı çok özel bir uğraş gerektirmediği gibi internet üzerinden izleyeceğiniz videolar sayesinde değişik buz dolabı süsleri yapabileceksiniz. Boncuk dükkanlarından temin edebileceğiniz çeşitli boncuklar, tel, silikon tabancası, mıknatıs ve plastik yaprakları kullanarak üzüm salkımı, böğürtlen ve mısır gibi buz dolabı süsleri yapabilirsiniz. Renk renk yaptığınız bu süsleri pazarlarda, kermeslerde, komşu günlerinde, anlaşabileceğiniz dükkanlara komisyon karşılığı ve internet üzerinden rahatlıkla toptan veya tekli olarak satabilirsiniz. Tanesini yaklaşık 50 kuruş ile 70 kuruş arasında malettiğiniz buzdolabı süslerini yine tanesini 3.50 lira gibi rakamlara satabilir. Yine maliyet oranınıza göre 3 tanesini ya da 4 tanesini 10 lira gibi rakamlara rahatlıkla satabilirsiniz. Her bir buzdolabı süsünden yaklaşık 2 lira ile 3 lira arasında kar edebileceğiniz gibi aylık yapmış olduğunuz 100 adet buzdolabı süsünü sattığınızda bütçenize 200 lira ile 300 lira arasında bir katkı sağlayabilir yada bu parayı kenara atabilirsiniz.

Boncuklar yardımıyla yaptığınız buzdolabı süslerini maliyetlerini düşürmek için alçıdan yada örgüdende yapabilirsiniz. Fakat düşük maliyette yaptığınız alçı dolap süslerinin satışını da düşük rakamlar ile satmanız gerekecek, bu durumda buzdolabı süsü yaparak daha az para kazanmanızı sağlayacaktır. El emeği olduğundan boncuklu buzdolabı süsleri daha çok satılır iken kar marjı en yüksek olanda yine boncuk yardımıyla yapılanlardır. Aklınıza takılanlar için yorum kısmından soru, öneri ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kategori: Ek İş

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. turkey dedi ki:

  buzdolabında minik minik süslemeler çok harika durabiliyor, özellikle beyaz buzdolabında mavi tonları düşünün..

 2. başakşehir halı yıkama dedi ki:

  bu tarz işler evlerde genelde çok yorucu olabiliyor ve insanın canı sıkıyor gerçekten

 3. Nermin akarsu dedi ki:

  Bende tigdan dolap süsleri yapıyorum satıyorum tanesi 1 bucuk arkadaşlar

 4. Nermin akarsu dedi ki:

  Arkadaslar ben tigdan dolap süsleri yapıyorum satıyorum tanesi 1 bucuk bana burdan ulaşabilirsiniz 053751598**

Yorum Yazın