Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Veren Bankalar 2016

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte düğün öncesi akıllarındaki rakamı biriktiremeyen damat adaylarını ciddi bi stres sarmış durumda iken yılında bu sıkıntıya çözüm bulmuş durumda. Düşük faiz ile cazip taksit fırsatları ile de yükünüzü büyük ölçüde hafifletiyor. Her ne kadar devlet destekli faizsiz 10.000 TL evlilik kredisi gündemi meşgul etse de bankaların sunduğu düşük faizli evlilik kredileri oldukça tercih edilebilir durumda görünüyor.

2016 Yılında Evlilik Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Bir çok banka yeni evlenecek çiftler için evlilik kredisi paketleri hazırlamış iken bazı bankalarda bireysel kredi paketlerinde uygun faiz oranları ile evlilik kredisi çekmek isteyen damat adaylarına yardımcı oluyor. Sizler için evlilik kredisi veren bankaları inceleyecek olursak Vakıfbank’tan başlamak istiyoruz. Aylık %1,55 faiz oranı ile 20.000 TL’ye kadar kefilsiz olarak evlilik kredisi veren Vakıfbank,  düğün masraflarınızın büyük kısmını karşılayabileceğiniz bir rakamı sizlere sunuyor. Yapı Kredi Bankası kredi faiz oranlarına baktığımızda ise %1,36 gibi oranlar ile bu bankadan evlilik kredisi çekilebildiğini görmekteyiz. Evlilik kredisi çekmek isteyen damat adayları için Ziraat Bankası kredi faiz oranlarına baktığımızda ise %1,68 gibi bir faiz oranı ile karşılaşıyoruz. Türkiye Finans Bankasında ise evlilik kredisi faiz oranının seçilen taksit miktarına göre değiştiğini söyleyebiliriz. 36 ay taksitle çekebileceğiniz 10.000 TL’lik bir evlilik kredisinin faizi %1,89 iken 12 taksit seçeneğinde faiz oranının %1,94 olduğunu görüyoruz.

Evlilik kredisi ve Evlilik Kredisi Veren Bankalar hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde sorularınıza ve yorumlarınıza sevap verilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar


Kategori: Finans

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın