Evrim Akın İle Ev Kuşu Programı Başvuru Formu


Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda sizlere ekranların şirin mi şirin oyuncu ve sunucularından olan Evrim Akın’ın Show Tv’de sunduğu Ev Kuşu programıyla ilgili bilgiler vererek ilgiyle izlediğiniz bu programa nasıl başvurabileceğiniz hakkında bilgi vereceğimiz gibi programı başvuru formunu paylaşacağız.

Tekrar ve yeni bölümleriyle hafta içi ve hafta sonu saat 13:00’da ekranlara gelen program, konuk oldukları evleri ya da evlerin seçilen odalarını baştan aşağıya bambaşka bir görünüme kavuşturarak yenilemeleriyle biliniyor. Evrim Akın ve ekibinin sihirli dokunuşlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan evler izleyenleri ekran başında adeta büyülediği gibi ev sahipleride bu sihirli dokunuş sonrası evlerinin yeni halini gördüklerinde gözlerine inanamıyorlar. Programın internet sitesinde Evrim Akın ile Ev Kuşu programına başvurucak ve katılacak ailelerden herhangi bir ücret talep edilmediği belirtilirken, kullanılan bütün mobilya ve dekorasyon malzemelerinin sponsorlardan tedarik edildiğini programı izlerken de görmekteyiz.

Programın sitesinde yayınlanan başvuru formunda ise isim, soy isim, kişisel bilgilerinizin yanı sıra, evinizin metrekaresi ve değişime uğramasını istediğiniz odaya ilişkin bilgiler tarafınıza sorulmaktadır. Tabi bunların yanı sıra daha önce televizyon karşısına çıkıp çıkmadığınız ve herhangi bir sağlık probleminizin olup olmadığı ve var ise tedavi olmak isteyip istemediğinizde başvuru formunda yer alan sorular arasında. Buradan da görüldüğü gibi ekranların güzel ve iyi kalpli sunucusu Evrim Akın katılımcıların sadece evleri ve odalarını dekore etmekle kalmıyor. Sağlık sorunlarıyla da yakından ilgileniyor yorumunu yapabiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan keyifle izlediğimiz formu’nu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki butondan programın başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Şimdiden katılımcılara bol şanslar dilediğimiz gibi aklınıza takılanları’da yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Evrim Akın İle Ev Kuşu Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar


Gelen aramalar:

  • taşlı kabarık gelinlik modelleri 2013 tesettür
  • en güzel kapalı kabarık gelinlik modelleri
  • tesettür prenses gelinlik modelleri 2014
  • tesettür nar çiçeği prenses nişanlık modelleri
  • taşlı gelinlikler
  • prenses kabarık gelinlik modelleri 2013
  • dogan araba modelleri
  • prenses gelinlik modelleri 2014
  • Damat fincan modelleri
  • Modifiye doğan slx
Kategori: Tv

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın