Kışlık Tayt Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Hem yaz hemde kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan tayt, 2016 kış sezonunda da bayanların vazgeçemeyeceği giyimler arasında yerini ilk sırada alıyor. Yaz sezonundan geçerken soğuklarında kendisini hissettirmesiyle birlikte bayanlar yaz döneminde giydikleri ince taytları çekmecelerine kaldırarak 2016 arasından yaptıkları seçimler ile kışlık tayt kombinlerini şıklıklarından taviz vermeden tamamlıyorlar. Gerek giyildiğinde rahat hissettirmesi gerek ise bacaklarınızı sararak kış günlerinde üşümemenizi sağlaması kış aylarında da bayanların tayt kombinlerine yönelmesini sağlıyor. Peki 2016 kışlık tayt kombinleri nasıl olacak? Kış aylarında bayanların genel olarak kışlık tayt pantolon modellerine yöneldiğini görsekte, triko tayt modelleri de soğuk günlerde bayanların kurtarıcısı oluyor. Öyleki tayt üzerine giyilen uzun kazaklarda basenlerinizin belli olmamasını sağlarken dışarıda daha rahat hareket etmenizi sağlıyor. kreasyonu arasında en çok tercih edilecek model ise kışlık deri tayt modelleri olacağa benziyor. Kışlık deri tayt modelleri içerisindeki tüylü yapısı ile bacaklarınızı sararak sıcak tutar iken dışarıdan da rüzgarı keserek sizi soğuk havanın etkisinden koruyor.

na baktığımızda ise taytların markalarına göre ve kumaş kalitesine göre fiyatlarının değiştiğini görmekteyiz.  Penti gibi seçkin firmalarında arasında bulunduğu firmaların ortalama fiyatları ise 10tl ile 100tl arasında modellerine göre değişiklik gösteriyor. Sağlamlığı ve kalitesi ile bayanların sıklıkla alışveriş yaptıkları yılında da iddaalı bayanların tercihi olacağa benziyor. Sizler için paylaştığımız kışlık tayt modelleri 2016 galerisinde kreasyonuna da ulaşabilir. Kombininiz için size en uygun kışlık tayt modelini seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kategori: Moda

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ebru dedi ki:

    Kadınsı ve feminen bir görüntü yakalamak istiyorsanız ince topuklular ile taytınızın üzerine giyeceğiniz dar bir bluz size oldukça farklı bir görünüm katacaktır.

Yorum Yazın