Nar Çiçeği Rengi Nişanlık Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Kız isteme faslının ardından günü kararlaştırılan nişan töreni, gelin adayları için düğün öncesi tatlı bir prova olur iken gelinlik seçiminde olduğu gibi nişan gecesi giyilecek elbisesinin seçimi de bir o kadar önemlidir. Sizleri bu tatlı telaştan kurtarmak için kısa tüyolar vereceğimiz yazımızda 2016 yılında nişan gecelerinin favori renkleri arasında olan nar çiçeği renginde olan nişanlık modellerinden bahsedeceğiz.

Turuncu ve kırmızı arasında olan nar çiçeği rengini daha rahat tarif edebilmek amacıyla canlı ya da koyu turuncu olarak betimlememiz mümkün.Yaz günlerinin canlılığını yansıtan bu renk beyaz tenli bayanlarda hoş bir görünüm sunar iken esmer ve kumral tenli bayanlar da ise bronz bir görünüm sunuyor. Genel olarak askısız ve straplez nişanlıklarda tercih edilen nar çiçeği rengi, sadece açık değil kapalı giyim tarzını benimsemiş tesettürlü gelin adaylarının da tercih ettiği nişanlıklar arasında yerini almış durumda. Moda evleri tarafından açık bayanlar için balık etek ve a kesim, tesettürlü  bayanlar için ise prenses ve kabarık tarzda üretilen uygun fiyatlar ile beğeniye sunulur iken nişan yapacak bayanların ellerini çabuk tutmalarında fayda var. Düğün ve nişanların sıklaştığı yaz günlerinde nişan elbiselerinde beden bulma sıkıntısı artar iken özel dikim nişan elbiselerinin ise ucu ucuna yetişerek sizi strese sokacağını ve el yakacağını söyleyebiliriz.

Son olarak nar çiçeği rengi nişan elbisesi fiyatlarına baktığımızda ise seçilen modele ve kullanılan kumaşın kalitesine göre rakamların 400 lira ile 1.800 lira arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Aklınıza takılan sorular için yorum kısmından yazarak sizlerde önerilerinizi bizlere ulaştırabilir ve sorular sorabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın