Pembe Nişanlık Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik seçimi bir genç kız için ne kadar önemli ise nişanlık seçimini de en az gelinlik kadar önemlidir. Öyle ki nişan gecesi düğününüzün bir provası niteliğindedir. Bu sebepten dolayı gelin adaylarının ilk gelinliği diyebileceğimiz kreasyonu hakkında sizlere stil önerileri vereceğimiz yazımıza hoşgeldiniz.

Prenses modelden, kabarık ve askılı olmak üzere bir çok model ve tasarım ile moda evlerinde sizleri bekleyen nişan elbiselerinde 2016 yılının trendi olacak. Toz pembe ve koyu pembe ise 2016 pembe nişanlık modellerinin en çok tutulan diğer renkleri arasında yerini alacak. Tasarım olarak 2016 yılının nişanlık modellerine baktığımızda ise prenses kabarık nişanlıkları ve üzeri taşlı straplez etekleri tül olarak tasarlanmış nişanlıklar dikkatimizi çekiyor. Özellikle üzeri siyah taşlar ile süslenmiş eteği pembe tülden yapılmış iki renkli nişanlık modeli farklı renk kombinasyonlarıyla gelin adaylarının bu önemli gecede favorileri arasında yerini almış durumda görünüyor. Gelinlik nasıl beyaz, kına gecesinde tercih edilen bindallı modelinin rengi nasıl kırmızı ise nişan elbisesi seçiminde de renk tercihinin genel olarak genç bayanlarca pembeden yana kullanılması da son derece doğal görünüyor. Küçüklüklerinden beri pembe renge düşkün olan bayanların evlilik çağına girene kadar hemen hemen bir çok giyim ve aksesuarlarında kullandıkları bu renk, gelinlik misali nişan gecesinde gelin adaylarının masumiyetini yansıtıyor.

Tesettürlü genç kızlarıda unutmayan modacılar kreasyonlarına tesettürlü pembe nişanlık modellerini ve nişanlık modelleri ile uyumlu başörtülerini kombinlemiş iken 2016 yılının pembe nişanlık modelleri ve fiyatlarının 400 lira ile 1700 lira arasını değiştiğini söyleyebiliriz.

Nişanlık Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın