Saatlerin anlamları?


Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda sizlere , ve hakkında bilgiler vereceğiz. Peki saatlerin anlamları gerçek mi? Saatlerin anlamlarının doğru mu olup olmadığını pek çoğumuz yaşamlarımızdan çıkardığımız tecrübelerle rahat bir şekilde yorumlayabiliriz. Genelde facebookta aradığınız ve yılına göre analizini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Küçükken sadece bir çocuk oyunuydu bizim için saat 12:12 de öğlen yemeği için ev yollarındayken saati fark edilir edilmez ardı arkasına patlatılırdı seçenekler ; sevgilin seni düşünüyor , sensiz yapamıyor, seni çok seviyor, sevmiyor, güzel bir gün, şuan mutsuz… daha neler neler. Büyüdükçe öğrendik ki aslında bu bir çocuk oyunu değil, aynı zamanda büyüklerin de oyunuymuş. Kimileri batıl inanç kimileri saçmalık dese de bu anlamlara saatlerin anlamlarına inananların sayısı da az değil.

Bazı kaynaklarda Mars erkeği ve Venüs kızının arasında yaşanılanların yıldız saatleri göz önünde bulundurularak anlamlandırılmış olduğu söyleniyor. Mars erkeğine acı çektirmek için yaratılan Venüs kadınının bu saatlere yön verdiği inanılmaktadır.

Gel gelelim çift gelen saatlerin anlamlarına. Bu anlamları okuduktan sonra artık saate sadece zamanı öğrenmek için bakmayacaksınız.

Çift Saatlerin Anlamları

00:00 ne anlama geliyor ?

Eğer tesadüfen saatinize bakarken bu sayıları görürseniz bunun anlamı aşkınızın gerçek olduğudur. Kalplerinizin birbiri için attığını vurgulayan bu sayıları görünce ilişkinizi emin adımlarla nikah masasına taşıyabilirsiniz.

Eğer sevgiliniz olmadığı halde bu sayıları gördüyseniz şansınız açılıyor demektir. Bu sayılar sevgilisi olmayan biri için gerçek aşkın çok yakın olduğu anlamına gelir.

01:01 ne anlama geliyor ?

Seni çok sevdiğinin göstergesi olan bu rakamlar birbirinize sonsuz aşkla bağlandığınızın kanıtıdır. Saatinize bakarken bu rakamlara şahit olduysanız onu bir kez daha sevmek için yeni bir nedeniniz oldu demektir.

Eğer sürekli bir ilişki yaşamakta zorlanıyor ve bir sevgili edinemiyorum diyorsanız saatiniz size bu sayıları gösterdiyse yürek kapılarınızı aralama vaktidir . Dikkatli olun aşk artık çok yakınlarınızda.

02:02 ne anlama geliyor ?

Mutluluktan havalara uçabilirsiniz çünkü bu saatlerde gözleriniz bu dakikaları gördüyse o da sizi düşünüyor demektir. Tüm hisleriniz karşılıklı ve birbirinizin aklından hiç çıkmıyorsunuz. Aşkın karşılıklı hali demek olan bu saati gördüyseniz sevgilinize sıkı sıkı sarılmalı onu hiç bırakmamalısınız.

Eğer bir sevgiliniz olmadığı halde bu saat ekrandayken görmüşseniz sizi düşünen gizli saklı bir hayran söz konusu demektir. Gizli gizli sizi takip eden ve içten içe size aşık bu gizli hayranın farkına varırsanız , sizde ona ilgi duyduğunuz zaman bunu ona belli etmelisiniz. Çünkü sizden ufak bir ışık bekliyor.

Hala unutamadığı eski bir sevgilisi olan biri bu saatlerde takılıp kaldıysa bunun anlamı eski sevgilisininde onu düşündüğüdür.

03:03 ne anlama geliyor ?

Gecenin zifiri karanlığında saatinize baktınız ve tesadüfen bu sayılar denk geldi öyle mi? Eğer bir sevgiliniz varsa çok şanslısınız çünkü bu saatlerde bile gecenin koyusuna inat sizi düşünüyor. Hatta saatin anlamı sizi düşünmeden uyuyamıyor demektir. Aynı zamanda karşılıklı duygularını merak içinde kıvrandığı bu saatlerde ona bir mesaj atarak duygularının karşılıklı olduğunu hissettirip onu mutlu edebilirsiniz.
Henüz yeni ayrıldığınız bir sevgiliniz varsa ve bu saati çok geç olmasına rağmen gördüyseniz sakın gururunuza yenik düşmeyin. Bu saatler ikiniz içinde birbirinizi unutamadığınız hep düşündüğünüz anlamına gelmektedir.

Sevgiliniz veya eski bir sevgiliniz olmadığı halde gözleriniz bu saate takılı kaldıysa haberiniz bile olmasa da sizi düşünmekten gözüne uyku girmeyen birileri var demektir. Biraz etrafınıza dikkatlice baksanız iyi olur.

04:04 ne anlama geliyor ?

Romantizmin doruklarında bir saat dilimidir. En çok düşünen sevgililerin saati bu saattir. Ondan asla şüphe etmemelisiniz.
Bir sevgiliniz yoksa çok fazla dert etmeyin çünkü siz ayakta uyurken sizi deliler gibi seven gizli bir aşığınız var demektir.
Aynı zamanda şansın rakamı olan 4; artık şansın sizden yana döndüğünün de habercisi olabilir. Adımlarınızı dikkatli atın.

05:05 ne anlama geliyor ?

Çok can sıkıcı saatlerden birisidir. Bu saati görmemiş olmanızı dilerim ama eğer gördüyseniz artık eski sevgilinizden umudu kesmeniz gerek. Çünkü o artık sizden nefret ediyor demektir. Günün taze ışıklarının da habercisi olan bu saatlerde kendinize taptaze yeni bir sayfa açma imkânı olarak görmelisiniz ve yeni limanlara yelken açmalısınız.

06:06 ne anlama geliyor ?

Güne kötü başlamakla tabir edilen bu saati gördüyseniz, sevgiliniz varsa ondan köşe bucak saklanın Çünkü tartışmalarla dolu bir gün geçireceğiniz tehlikesi taşıyorsunuz. Hatta ayrılık kokusu veren bir saat dilimi gördüğünüz için mümkün olduğu kadar ılımlı olmaya çalışın.

07:07 ne anlama geliyor ?

Bu saatler kişinin ilişki durumuna göre çok daha farklı yorumlanmaktadır. Eğer bir sevgiliniz yoksa ve hiç olmadıysa yeni ve coşkulu bir ilişkiye başlayacağınızın habercisidir.

Bir sevgiliniz varsa onun size henüz tam olarak ısınamadığı ama bunun için çaba gösterdiği anlamına gelir

Yeni ayrılmış kişiler içinse tekrardan bir yakınlaşma belirtisi olacağına işarettir.

08:08 ne anlama geliyor ?

Bu saati tüm gören kişilere uğur getirecek bir saattir. Güne güzel bir haberle başlayıp önemli gelişmelerle devam eden bir günün habercisidir.

09:09 ne anlama geliyor ?

Bu saat dilimine şahit olan insanlar günün herhangi bir saatinde kalp kırıklığı yaşayacak demektir.

10:10 ne anlama geliyor ?

Ayrılığın saati olarak da adlandırılan bu saat size pek müjdeli haberler getirmeyecek gibi görünüyor ama üzülmeyin. Bu saatler aynı zamanda bu ayrılığı çabuk atlatacağınızı belirtiyor.

11:11 ne anlama geliyor ?

Özellikle uzatmalı bir ilişkisi olanlar evlenme teklifine hazır olsunlar.

12:12 ne anlama geliyor ?

Bir türlü kavuşamayan aşıkların kavuşma çanlarının çaldığı saat dilimidir.

13:13 ne anlama geliyor ?

Dikkatinizi sevgilinize yoğunlaştırsanız iyi olur çünkü aldatılıyor olabilirsiniz.

14:14 ne anlama geliyor ?

Gözünün içine baktığınız ama fark edilmediğiniz biri varsa eğer sevinmeye başlamalısınız çünkü çıkma teklifi alacaksınız demektir

15:15 ne anlama geliyor ?

Eski sevgilinizle ilginç bir karşılaşmaya delalettir.

16:16 ne anlama geliyor ?

Hiç beklemediğiniz bir anda gelecek olan aşk dolu bir aşk öpücüğüdür.

17:17 ne anlama geliyor ?

Dileklerinizin gerçek olacağı anlamına gelen büyülü saatlerdir.

18:18 ne anlama geliyor ?

Rüya gibi bir aşkın içinde olduğunuz anlamına gelir kıymetini bilin.

19:19 ne anlama geliyor ?

Sizden deli gibi hoşlanan biri olduğu anlamına gelir. Etrafınıza dikkat edin.

20:20 ne anlama geliyor ?

Sürpriz bir teklifle karşı karşıya kalabileceğiniz anlamını taşır.

21:21 ne anlama geliyor ?

Ruh ikiziniz ile karşı karşıya geleceğinizin sinyallerini verir.

22:22 ne anlama geliyor ?

Onunla bir kahve içmeye hazır mısın? Sana beklemediğin tekliflerde bulunacak.

23:23 ne anlama geliyor ?

Aşkın en saf halinin saatidir. Daha fazlasını aramayın bulamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Kategori: Genel, Tarih

Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. yusufun hatunu dedi ki:

  14:14 😉

 2. ada dedi ki:

  Bence bunlar gerçek değil değilmi yoksa yanılıyorummu

 3. saatlarin anlamı dedi ki:

  çok güzel bulmuşsunuz hepside tutyor 🙂

 4. Can dedi ki:

  Baskalarininda basina gelen bir durummus. Ben yillardir sikca 11:11 de saaate baktigimi farkettim. Bazen tvde bazen cep telimde bazen bilgisayarimin sag alt kosesinde vs karsima cikiyordu. Bazen ust uste her gun oluyordu. En sonunda intnette bir bilgi varmi gibisinden arastirmaya basladim. Cok ilginc bir durum oldu. Nette birisinin yorumunu okuyordum. Bu durumu yasayan birisi tam durumunu yazarken saate baktigini ve yine cift saat gordugunu yazmis. Isin enteresan tarafi bende o an yaziyi okudugumda ipadin dijital saatine baktim 10:10 yazmazmi. Epey tirstim.

  • •ThuGLifE• dedi ki:

   sana bişey diyim mi bence kafana takma ona bakılırsa ben ne zaman saate baksam 01.31 , 05.31 , 18.31 hep mi 31 çıkar anlamıyorum ben mi cenabetim şimdi yine baktım 31 di en azından sen gine iyisin bana bok bile çıkmıyo 😀

 5. •ThuGLifE• dedi ki:

  Güzel de gerçek değil amQ

 6. zelal dedi ki:

  20.20
  inş teklif eder daha aramızda birsey yok

 7. saat anlamları dedi ki:

  açıklamlar doğrı gibi bazıları eksik olsada güzeldi.. 🙂

 8. yusuf dedi ki:

  ben 19:38 sürekli görüyorum .anlamı var mı acaba ?

 9. cahit dedi ki:

  Yillardan beri her gece 22 : 22 yi gorurum . Istisnali gecelerimde olmustur

 10. Saatlerin Anlamı dedi ki:

  Hahaha Muhteşem bir yazı olmuş çok teşekkürler

 11. Ceylin dedi ki:

  Bence sacmaliktan baska bisey degil 9 aydir birinle cikiyodum 01.01 cikiyodu simdi ise ayrildik yolda gorsek birbirimizi öldürcek duruma geldik

  • Murat dedi ki:

   2 sene be 2 sene benim b*k oldu! Kız nefret ediyor. Hala seni opcek yicek seviyor hadiin lan ordan . ? Sana katılıyorum .

 12. ebra dedi ki:

  Hiçbiri tutmuyo bana 08:08 çikti birsuru kotu haber aldim

 13. merve dedi ki:

  Doğru olamayacağını bile bile bakmak çok zevkli ?

  • yasin dedi ki:

   Milli piyangonunda tutmıycağını bile bile bi umutla her sene alıyosun ya tutarsa diye bi umut işte cjsmmdw

 14. merve dedi ki:

  bazen tutuyo bazen tutmuyo her gördüğümde anlamına bakardım fakat artık bakmıyorum kötü görünce sinirim bozuluyo :d

 15. Nermin dedi ki:

  Ya her gün muhakkak bir kaç tane çif saat görüyorum ama hala bir şey yok

 16. Büşra dedi ki:

  Boş şeyler onemsemeyin

 17. özkan dedi ki:

  Bana gòre hepsi doğru

Yorum Yazın