Vakko Gelinlik Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Düğün tarihinize kısa bir süre kaldı ve siz hala gelinlik seçimi konusunda net bir karar verememiş durumda iseniz Vakko firmasının 2016 gelinlik modelleri kreasyonunu tanıtacağımız bu yazımız tam da size göre. Düğün gününe kısıtlı süreler kalmış gelin adayları hem dikim süresinin uzun olması hemde dikim sonrası yaşayabilecekleri olumsuzlukları göz önünde bulundurarak özel dikim gelinliklerden uzak dururlar iken marka ve moda evlerinin beden beden diktikleri hazır gelinliklere yönelmektedirler. Hazır gelinliğin artısı dikim için gün beklemediğiniz gibi küçük düzenlemeler ile gelinliğin direk düğününüze hazır hale getirilebilmesidir. Bu yönü ile hazır gelinliğe yönelen gelin adaylarının seçimlerini güçlük çekmeden yapabilecekleri markalardan biri olan Vakko, 2016 yılında gelinlik piyasasına sürdüğü gelinlik modelleri ile gelin adaylarının seçimini bir hayli kolaylaştırmış görünüyor.

Vakko wedding olarakta bilinen Vakko firmasının gelinlik kreasyonu, 2016 yılında bir hayli genişlemiş durumda. Öyleki prenses etekten, kabarık gelinliğe, a kesimden straplez ve fransız dantellere kadar tesettürlü modellerde dahil bir çok gelinlik tasarımına bu kreasyondan ulaşmak mümkün duruyor. Tek yapmanız gereken kataloğu üzerinden 2016 tasarımlarına göz atarak kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz gelinliği seçmek ve Vakko wedding mağazalarından bir tanesine uğramak. Bütçe olarak normal gelinlik fiyatlarının çok az üzerinde olan durumunuza göre her bütçeye hitap edebilmektedir. Eğer düğününüz bir sonraki yıl ve siz gelinliğinizi erkenden alarak hazır etmek istiyorsanız yılda bir kez düzenlenen Vakko gelinlik modelleri indirim günlerini kaçırmamalısınız. İndirim günlerinde adeta outlet fiyatları ile satın alabileceğiniz gelinlik modelleri için tek yapmanız gereken Vakko indirim günlerini mağazalardan takip etmek olacak.

Vakko gelinlik modelleri ve fiyatları konusuna geldiğimizde ise rakamların gelinlikte kullanılan kumaşın kalitesi, gelinliğin bedeni, fransız dantelleri ve taş detaylara göre değiştiğini söyleyebiliriz. Fakat rakam vermemiz gerekirse gelinlik fiyatlarının ortalama 2000 lira ike 5000 lira arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Fakat başta belirttiğimiz detaylara göre gelinliğinizin fiyatı bu rakamların altında ve üzerinde de olabilmektedir. Sizler için paylaştığımız modellere göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında

Merak ettiklerini araştıran penguenimiz öğrendiklerini bloğunda paylaşıyor.

Yorum Yazın